Digitální voda 2021

Datum konání
Adresa
online
Typ akce
Akce SOVAK ČR

SOVAK ČR ve spolupráci s CzWA a DHI a.s. bude pořádat 17. 6. 2021 seminář na výše uvedené téma. Když digitální voda – tak potom jedině on-line! Digitalizace je v posledních letech stále častěji užívaným pojmem a pandemie koronaviru tento trend ještě více podpořila a urychlila a náš obor nezůstává stranou. Cílem semináře je představit obecné trendy digitální transformace oboru a následně ukázat aplikace nových technologií např. BIM, elektronické skenování a elektronické vyjadřování. V závěru bychom se chtěli podělit o zkušenosti z praxe našich členů.

Přednášející: Ing. Vilém Žák, SOVAK ČR, Ing. David Stránský, Ph. D., CzWA , Ing. Martin Srb, Ph.D., PVK, a.s., Ing. Jan Krejčík, Ph.D., DHI, a.s., Ing. Pavel Válek, MBA, PVS, a.s., Jana Purnochová, PVK, a.s., Ing. Jan Jan Jílek, Popron Systems s.r.o., Ing. Pavel Hajný, H.C.M. s.r.o., Ing. Jiří Lipold, ČEVAK a.s., Ing. Josef Živnůstek, Vodárny Kladno - Mělník, a.s., Ing. Vlastimil Dvořák, Xylem Česká republika spol. s r.o., Ing. Petr Sýkora, Ph.D., PVK, a.s., Ing. Roman Bouda, SmVAK Ostrava a.s., Ing. Petr Ingeduld, DHI, a.s., Ing. Ondřej Beneš, Ph.D., MBA, LL.M., SOVAK ČR   

Připojte se. Pozvánka je k dispozici zde

Storno účasti je možné provést nejpozději 5 kalendářních dnů před konáním akce, v případě technických problémů na straně účastníka se poplatek nevrací.

Žádáme i v elektronické verzi přihlášky o zaslání konkrétních e-mailových adres na přihlášené osoby, aby jim mohl být vytvořen přístup na webinář – uživatelský účet. Poté bude na tuto e-mailovou adresu zaslán e-mail s bližšími informacemi a odkaz na sborník v elektronické podobě.

 

Typ členství
Re-order Jméno Váha Operace
more items
Fakturační údaje
Bankovní spojení
Kontaktní údaje

Vyplněním formuláře beru na vědomí Zásady zpracování osobních údajů SOVAK ČR.