Kybernetická bezpečnost ve vodárenství

Datum konání
Adresa
online
Typ akce
Akce SOVAK ČR

Na webináři se v souvislosti s dopadovými kritérii kybernetického zákona společně podíváme na nejdůležitější požadavky kladené na vodohospodářské společnosti. V rámci přednášek vám představíme klíčové požadavky legislativy, na které je třeba se zaměřit co nejdříve. Základními stavebními kameny jsou identifikace a hodnocení aktiv nejen OT prostředí organizace. Na webináři budou probrány otázky – Jak je kybernetická bezpečnost zajištována, řízena a vyhodnocována? Kdo jsou hlavními aktéry a jaká jsou vlastně pravidla „hry“? Kde začít a kam úsilí směřovat? Na další přednášce vám ukážeme, jaký je možné zaujmout přístup k ověření možností průniku do IT prostředí i prostředí výrobní infrastruktury (průmyslových systémů). Také si řekneme, jaké jsou správné postupy a jak přistoupit k testování obranných týmů. Dále bude ukázáno efektivní testování funkčnosti procesů kybernetické obrany formou vzájemné komunikace incident response týmu a výboru pro řízení kybernetické bezpečnosti. Představen bude i přístup založený na gamifikaci procesu kybernetické bezpečnosti.

Pozvánka je k dispozici zde.

Storno účasti je možné provést nejpozději 5 kalendářních dnů před konáním akce, v případě technických problémů na straně účastníka se poplatek nevrací.

Žádáme i v elektronické verzi přihlášky o zaslání konkrétních e-mailových adres na přihlášené osoby, aby jim mohl být vytvořen přístup na webinář – uživatelský účet. Poté bude na tuto e-mailovou adresu zaslán e-mail s bližšími informacemi a odkaz na sborník v elektronické podobě.