Novinky z energetiky oboru vodovodů a kanalizací

Datum konání
Adresa
online
Typ akce
Akce SOVAK ČR

Na webináři budete především seznámeni s legislativními novinkami v oblasti energetiky a obnovitelných zdrojů energie. Teorie bude zároveň dále provázána s praxí, a to na příkladech energetických optimalizací vodohospodářského majetku včetně vhledu do dotačních možností. Dozvíte se také informace o vzorových a realizovaných řešeních a projektech energetických úspor a řízení pro obor služeb. Přednášející se s Vámi podělí i o zkušenosti z energetického využití kalového plynu v kogeneračních jednotkách. Flexibilita je energetické téma tohoto roku číslo jedna, a proto Vám webinář nabídne informace o obchodování s flexibilitou a certifikáty původu.

Pozvánka zde.

Storno účasti je možné provést nejpozději 5 kalendářních dnů před konáním akce, v případě technických problémů na straně účastníka se poplatek nevrací.

Žádáme i v elektronické verzi přihlášky o zaslání konkrétních e-mailových adres na přihlášené osoby, aby jim mohl být vytvořen přístup na webinář – uživatelský účet. Poté bude na tuto e-mailovou adresu zaslán e-mail s bližšími informacemi a odkaz na sborník v elektronické podobě.