Logo Ecomondo
19. 11. 2020

ECOMONDO A KEY ENERGY, IEG: DIGITAL EDITION DIGITÁLNÍ EDICE KONČÍ, GREEN COMMUNITY SE ZNOVU setká na EXPO CENTRU (ITÁLIE) V LISTOPADU 2021

Více než 5 000 obchodních příležitostí vytvořených během dvou týdnů činnosti na digitální platformě italské výstavní skupiny Ecomondo a Key Energy Digital Edition 2020. 73 000 zobrazení profilů 400 společností aktivně využívajících digitální prostor. S ohledem na návrat na fyzický veletrh v Rimini potvrzují oběhové expozice o bioekonomii a obnovitelné energii jejich role multiplikátorů podnikání a znalostí.

Ecomondo a Key Energy Digital Edition 2020 je platnou hybnou silou pro podnikání a kvalifikované vytváření sítí na nových modelech udržitelného rozvoje a na změnách klimatu. V očekávání fyzického návratu v listopadu 2021 do Rimini (Itálie) se výstavy italské výstavní skupiny ve skutečnosti konaly na online platformě od 3. do 15. listopadu a poskytovaly opravdu rychlou reakci na omezení způsobená bojem proti pandemii, o níž rozhodla vláda jen několik dní před jejich otevřením. Na platformě bylo 400 aktivních společností z celkového počtu 735. Během aktivit bylo vytvořeno více než 5 000 obchodních příležitostí. Celkem 73 479 zobrazení stránek vystavovatelů s více než 21 000 uživateli během výstav. Konferencí se nakonec zúčastnilo celkem 33 897 účastníků. Mediální publikum bylo vynikající: doposud bylo pro Ecomondo a Key Energy Digital Edition k dispozici 5 620 tiskových a webových zpráv, 109 v televizi a rozhlase, s celkovým počtem 416 873 154 kontaktů. Zprávy zahraničních médií vzrostly na 470.

Věrnost vystavovatelů zahajuje výstavu netrpělivě očekávaného živého vydání v roce 2021 s dalším nástrojem. Italská výstavní skupina ve skutečnosti znovu aktivuje digitální platformu u příležitosti nejvýznamnějších národních a mezinárodních schůzek se zelenou komunitou, jako je například Evropský týden předcházení vzniku odpadu, Světový den životního prostředí a další, aby v čase a prostoru rozmnožily obchodní příležitosti pro společnosti se zelenou ekonomikou a pokryly relativní problémy regulačním a aplikačním sklonem, jako vždy za podpory technického vědeckého výboru a asociačního světa. „Cestovní mapa“, která doprovází vystavovatele, kupující a instituce na živou akci v Rimini, v přední obchodní destinaci.

Společnosti Ecomondo a Key Energy také potvrdily své role skutečných think tank, které čelily tématům, která jsou v současné době v centru agend všech vlád a světů podnikání, financí a veřejné správy, tj. Témat spojených s Evropskou zelenou dohodou, s jedinečná proaktivní a popisná kapacita. Jako tomu bylo například v případě balíčku návrhů na urychlení zelené transformace v Itálii, který dorazil od generálních států zelené ekonomiky a manifestu ANEV pro větrnou energii. Důležitá a kvalifikovaná byla také účast italské vlády, stejně jako záštita Evropské komise.