14. 1. 2019

Nabídka spolupráce s EastBridge s.r.o.

Společnost EastBridge s.r.o. odkupuje trubky za vyšší cenu, než je cena šrotu na burze pro kategorii č. 12. Výhodou je také skutečnost, že při prodeji trubek do šrotu je zapotřebí je předtím zpracovat nejčastěji na délku cca 1,5 metru, ale EastBridge s.r.o. je schopna je převzít i v délce 6 a 12 metrů. Jako prodávající ušetříte tedy za práci a celou likvidaci také urychlíte. A jaké trubky nám můžete nabídnout? Trubky bez izolace odkupujeme od průměru 159 mm, s asfaltovou izolací až od průměru 300 mm. Trubky kryté polyuretanem nevykupujeme vůbec. Po dohodě umíme odkoupit i předem specifikované druhy silnostěnných trubek.

Podmínky výkupu trubek

Zásadní je pro nás při výkupu stav trubek: tzn. zachovaná ovalita, řezané kolmo, bez proděrek, proraženin a se stabilní tloušťkou stěny po celém obvodu a čisté. Společnost EastBridge vykupuje od množství minimálně od deseti tun, a to po celé České republice. Po zákazníkovi je vyžadováno pouze, aby materiál k prodeji shromáždil nařezaný na požadovanou délku na zpevněném předem dohodnutém místě. Sami si zařídíme odvoz. První objednávku jsme ochotni zaplatit hotově. Po navázání spolupráce pak upřednostňujeme klasickou formu platby na fakturu se splatností 14 dní.

Při spolupráci s námi prodáte své zboží za větší cenu, ušetříte za práci a budete se chovat ekologicky! Pokud máte o naše služby zájem, kontaktujte Ing. Ivanu Tichotovou, jednatelku EastBridge s.r.o., na e-mailu: tichotovai@gmail.com, nebo telefonním čísle: 603 806 844.

Ing. Ivana Tichotová,
jednatelka EastBridge s.r.o.