Logo Ecomondo 2021
20. 9. 2021

Nenechte si ujít největší ekologický veletrh Ecomondo v italském Rimini!

ltalsko-česká smíšená obchodní a průmyslová komora (CAMIC), oficiální partner veletrhu Ecomondo, si Vás, jakožto zástupce odborné veřejnosti, dovoluje pozvat na letošní 24. ročník. Největší ekologický veletrh současnosti pořádaný na evropském kontinentu se bude konat v italském Rimini v termínu 26.—29. 10. 2021.

 

Ilustrační foto Ecomondo, zdroj: Ecomondo

VELETRH A JEHO ZAMĚŘENÍ

Veletrh Ecomondo je mezinárodní veletrh orientovaný na zelenou ekonomiku, nakládání s odpady a jejich opětovné využití. Veletrh spojuje čtyři makro sektory oběhového a ekologického hospodářství:

  • odpady a zdroje (valorizace a služby pro integrované nakládá ní s odpady, technologie pro zpracování, recyklaci, manipulaci, logistiku odpadu atd);
  • cirkulární bio-ekonomika (přeměna zdrojů prostřednictvím inovativních technologii na bioprodukty);
  • sanace a hydrogeologická rizika (sanace kontaminovaných lokalit, rekvalifikace hydrogeologických rizik);
  • vodohospodářství (integrovaný vodní cyklus, odpadní kaly, bezpečnost vody, čističky odpadních vod, sběr deštné vody, procesy, systémy a technologie).

Veletrh nabídne nove trendy a vize a je místem setkání vody, asociací, podniku a státní správy a samosprávy. Naplánovány jsou bohaté programy ve spolupráci s oficiálními partnery veletrhu, kterými jsou Evropská komise, OECD, italské ministerstvo pro životní prostředí a další přední mezinárodni organizace

Více informací o veletrhu najdete na www.ecomondo.com.

Ilustrační foto Ecomondo, zdroj: Ecomondo

ÚČAST NA VELETRHU

Prostřednictvím italsko-české obchodní a průmyslové komory nabízíme možnost zvýhodněné účasti v rámci české delegace, která se bude skládat ze členů oborových asociací, zástupců společnosti a zástupcům veřejné správy, měst a institucí. Pro vice informaci a možnosti zvýhodněné účasti prosím kontaktujte: Linda Valešová, Business support manager, italsko-česká obchodní komora; linda.vaIesova@camic.cz; tel: +420 725 569 135.