Česko-slovinské podnikatelské setkání s B2B jednáními mezi českými a slovinskými firmami
8. 10. 2020

Pozvánka pro přidružené členy SOVAK ČR

Hospodářská komora České republiky zve na a Česko-slovinské podnikatelské setkání s B2B jednáními mezi českými a slovinskými firmami. Akce se uskuteční ve středu 14.10.2020 od 14 hodin ve Velkém sále Ministerstva zahraničních věcí ČR (Loretánské náměstí 5 118 00 Praha 1 – Hradčany). Registrace začíná ve 13.30 hodin. Akce se uskuteční při příležitosti návštěvy slovinského ministra zahraničních věcí v ČR. Hlavním cílem je seznámit české a slovinské podnikatele s podnikatelskými příležitostmi v ČR a ve Slovinsku a uspořádat B2B jednání mezi českými a slovinskými firmami. Ve slovinské delegaci jsou společnosti z oblasti  energetiky, obranného průmyslu, zdravotnictví, dopravy, infrastruktury, kyberbezpečnosti či digitalizace/IT. Seznam podnikatelské delegace s profily a požadavky na jednání s českými firmami (u některých profilů uvedena i konkrétní jména firem) naleznete zde.

Seminář zahájí ministři zahraničních věcí ČR a Slovinska a následovat budou projevy prezidenta HK ČR a generální manažerky Obchodní a průmyslové komory Slovinska. Poté budou tematicky zaměřené prezentace a B2B jednání mezi českými a slovinskými firmami. Předběžný program akce je k dispozici zde.

Kapacita akce je z epidemiologických důvodů omezená! Organizátoři si v návaznosti na vývoj epidemiologické situace vyhrazují případnou změnu programu či zrušení akce. Je nutné na akci dodržovat veškerá epidemiologická opatření včetně nošení roušky a dezinfekce rukou. Registrujte se na email (veselka@komora.cz) v kopii na lehky@komora.cz  a uveďte jméno, funkci, společnost a kontaktní informace (email) a stručný firemní profil v angličtině (2–3 věty). Přihlašování je stanoveno do úterý 13. 10. 2020.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Ing. Miroslav Veselka
projektový manažer
Zahraniční odbor, Hospodářská komora České republiky