Tiskové konference

Rok 2018

  • 23. 1. 2018  Posezení nad vodou v prostorách SOVAK ČR na téma Výše plateb za vodné a stočné v roce 2018 – meziroční porovnání, trendy a Informace o vlastnické struktuře vlastníků a provozovatelů vodovodů a kanalizací v České republice

Aktuální informace na tiskové konferenci podali předseda představenstva SOVAK ČR Ing. František Barák a ředitel SOVAK ČR Ing. Oldřich Vlasák. Byla vydána tisková zpráva I v roce 2018 bude vodné a stočné patřit k nejnižším výdajovým položkám domácností. Prezentace z tiskové konference jsou ke stažení zde a zde.

Rok 2017

Aktuální informace na tiskové konferenci podali předseda představenstva SOVAK ČR Ing. František Barák a ředitel SOVAK ČR Ing. Oldřich Vlasák.

Aktuální informace na tiskové konferenci přednesli předseda představenstva Svazu vodního hospodářství ČR, z.s., RNDr. Petr Kubala, předseda představenstva SOVAK ČR Ing. František Barák a vedoucí informačního centra OSN v Praze Michal Broža.

Aktuální informace na tiskové konferenci podali předseda představenstva SOVAK ČR Ing. František Barák a ředitel SOVAK ČR Ing. Oldřich Vlasák.

Aktuální informace zprostředkovali náměstek ministra zemědělství Ing. Aleš Kendík z , náměstek ministra životního prostředí Ing. Jan Kříž, předseda představenstva SOVAK ČR Ing. František Barák a ředitel SOVAK ČR Ing. Oldřich Vlasák.

Rok 2016

Přehled tiskových konferencí SOVAK ČR (TK) v roce 2016

Aktuální informace na tiskové konferenci přednesli předseda představenstva SOVAK ČR Ing. František Barák a ředitel SOVAK ČR Ing. Oldřich Vlasák.

Aktuální informace na uvedená témata podali předseda představenstva SOVAK ČR Ing. František Barák a ředitel SOVAK ČR Ing. Oldřich Vlasák.

Aktuální informace prezentovali ředitel SOVAK ČR Ing. Oldřich Vlasák a odborný asistent SOVAK ČR Ing. Filip Wanner, Ph.D.

Tisková konference se uskutečnila na úpravně vodě Černovír. Informace podali ředitel SOVAK ČR Ing. Oldřich Vlasák a odborný asistent SOVAK ČR Ing. Filip Wanner, Ph.D.

Tisková konference proběhla u příležitosti podzimní konference Provoz vodovodů a kanalizací v Kongresovém centru Aldis.

Aktuální informace na tiskové konferenci přednesli předseda představenstva SOVAK ČR Ing. František Barák, ředitel SOVAK ČR Ing. Oldřich Vlasák a náměstek ministra zemědělství Ing. Aleš Kendík.