Aktuální akce

Název události
Datum
Adresa
Webinář Propojení GIS a oceňování majetku pro VUME a VUPE
online
Výstava VODOVODY-KANALIZACE 2021 – zrušeno
Praha
Digitální voda 2021
online
Loading content ...
Loading content ...
Loading content ...

Aktuality

7. Květen 2021
Nejsem z principu příznivcem pozměňovacích návrhů v legislativní praxi, protože existuje řada případů, kdy takový návrh nechtěně pozměnil původně dobře myšlený legislativní  předpis.
5. Květen 2021
SOVAK ČR rozšiřuje svým řádným a přidruženým členským organizacím novou možnost online vzdělávání a školení pro zaměstnance v rámci e-learningového vzdělávacího portálu eSOVAK.
4. Květen 2021
Trendy a vývoj v oboru VaK jsou zpracovány na základě veřejně dostupných dat vydávaných prostřednictvím publikace Ministerstva zemědělství Ministerstva životního prostředí, Českého statistického úřadu a evropských dat z Eurostatu a EurEau.
4. Květen 2021
Na základě dotazu řádného člena SOVAK ČR připravila právní komise SOVAK ČR odpověď ve věci nastavení smluvního limitu dodávané vody.
3. Květen 2021
Katedra Environmentálního inženýrství Hornicko-geologické fakulty Vysoké školy báňské Ostrava nabízí jako jediná v ČR možnost prezenčního i kombinovaného studia v bakalářském programu Voda – strategická surovina a Technologie a hospodaření s vodou.
30. Duben 2021
Na základě dotazu řádného člena SOVAK ČR připravila právní komise SOVAK ČR odpověď ve věci možnosti připojení na zásobovací vodovodní řady.