Přejít k hlavnímu obsahu

SOVAK ČR, s cílem přispět k dalšímu zvýšení kvalifikační úrovně provozovatelů vodovodů a kanalizací i zainteresovaných pracovníků veřejné správy, organizuje studijní programy Vodohospodářské stavby a provozování VaK (v minulosti Provozovatel VaK I) a Provozovatel VaK II. 

Studijní program Vodohospodářské stavby a provozování vodovodů a kanalizací

Cílem programu je naučit posluchače komplexní témata z oboru Vodohospodářské stavby na úrovni maturitního studia a zvýšit tak kvalifikační úroveň provozovatelů vodovodů a kanalizací i zainteresovaných pracovníků veřejné a státní správy. Představenstvo SOVAK ČR schválilo zastřešení tohoto studijního programu, který by měl představovat minimální standardní kvalifikační požadavek pro provozovatele vodovodů a kanalizací.

linoor

Již po osmé otevírá v říjnu letošního roku SOVAK ČR studijní program Vodohospodářské stavby a provozování vodovodů a kanalizací (původně pod názvem Provozovatel vodovodů a kanalizací I). Letos čistě ve spolupráci se Střední školou stavební ve Vysokém Mýtě, která připravuje vodohospodáře více než 125 let a celoživotnímu vzdělávání se věnuje od roku 2005.

Souhrnný materiál ke studijnímu programu
Poučení účastníka studijního programu
Závazná přihláška ke studijním programu

 

 

Studijní program Provozovatel vodovodů a kanalizací II

Vyhlášení dalšího ročníku studijního programu Provozovatel vodovodů a kanalizací II připravujeme.