Připravované akce

Název události
Datum
Adresa
Výstava VODOVODY A KANALIZACE
PVA EXPO PRAHA
Loading content ...
Loading content ...
Loading content ...

Aktuality

30. Listopad 2022
Na titulní straně je zachycen rekonstruovaný zemní vodojem Žerčice.
30. Listopad 2022
Třetí ročník celorepublikového kola soutěže pro žáky středních škol a učilišť, který proběhl pod záštitou ministra zemědělství Ing. Zdeňka Nekuly se konal dne 21. 10. 2022 v areálu Střední lesnické školy Žlutice, p. o.
25. Listopad 2022
Další ročník konference Nové trendy v čistírenství, věnovaný zejména tematice čištění a znovu využívání průmyslových odpadních vod, legislativě a čištění komunálních vod, který 25 let pořádá ENVI-PUR, s.r.o., je za námi. Mediálním partnerem byl SOVAK ČR.
24. Listopad 2022
​​​​​​​Vzhledem k neutěšené a mnohdy až chaotické situaci v oblasti energetiky (zejména cen plynu a elektřiny) byla na webu SOVAK ČR zřízena nová rubrika Energetika.
10. Listopad 2022
Publikace jsou nezbytnou pomůckou a návodem pro každého, kdo se zabývá problematikou v oboru VaK. Subjekty působící ve vodárenství si jistě vyberou z témat, která jsou v nich obsažena. V současné době SOVAK ČR nabízí 10 publikací a 1 DVD.
8. Listopad 2022
V dubnu letošního roku se na SOVAK ČR obrátil ředitel Odboru rozvojové spolupráce a humanitární pomoci Ministerstva zahraničních věcí pan Petr Gandalovič s návrhem spolupráce.