Kontakty COVID-19
Vodárenská burza
Vodárenská burza
Členové SOVAK ČR mohou inzerovat  například pronájem zařízení, nabídku zaměstnání, či prodej přebytečného majetku v nové službě na webu.

Aktuální akce

Název události
Datum
Adresa
Suchá novela vodního zákona a další legislativní novinky oboru
online
Jak efektivně využívat sociální sítě a nová média v komunikaci vodohospodářů a jakých chyb se vyvarovat
online
Výstava VODOVODY-KANALIZACE 2021 – zrušeno
Praha
Loading content ...
Loading content ...
Loading content ...

Aktuality

27. Leden 2021
Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR, z.s., (SOVAK ČR) pořádá tiskovou konferenci Dopad SARS-CoV-2 na obor vodárenství, která se uskuteční v pondělí 1. února 2021 online přes MS Teams od 11.00 hodin.
26. Leden 2021
V souladu s uzavřenou smlouvou na zajištění činností a služeb informačního, poradenského a vzdělávacího charakteru byl připraven materiál Rozsah poskytnuté odborné činnosti v roce 2020, který naleznou řádní členové SOVAK ČR v rubrice Informace pro členy.
25. Leden 2021
Časopis Sovak vstoupil letoškem do svého 30. ročníku. Na titulní straně čísla 1/2021 je zobrazena Plovoucí čerpací stanice surové vody na Vranovské přehradě.
22. Leden 2021
​​​​​​​Seznamte se s přehledem investic, které mají v plánu realizovat v letošním roce členové SOVAK ČR. Dnes se zaměříme na skupinu Severočeská voda.
21. Leden 2021
Na iVodárenství.cz byl zveřejněn rozhovor s Ing. Jiřím Heřmanem, generálním ředitelem ČEVAK a.s., a členem představenstva SOVAK ČR.
18. Leden 2021
​​​​​​​Seznamte se s přehledem investic, které mají v plánu realizovat v letošním roce členové SOVAK ČR. Dnes se zaměříme na Severomoravské vodovody a kanalizace a.s.